III MEMORIAŁ LECHA SAWICKIEGO

SPK Białystok (U-14) i NKS Pruszków (U-12) zwycięzcami III Memoriału Lecha Sawickiego

KLASYFIKACJA KOŃCOWA - U14 rocznik 2006

1. SPK Białystok (trener Andrzej Sinielnikow)
2. SP 19 Białystok (trener Bogdan Konopko)
3. UKS Nenufar Ełk  (trener Łukasz Romatowski)
4. TSK Roś Pisz (trener Karol Święconek)
5. AK "Młode Żubry" Białystok (trener Jakub Jakubiec, Wojciech Antczak)
6. MKS BATORY (trener Arkadiusz Pajewski, Zbigniew Zajko, Rafał Morozewicz)

MVP: Kamil Monach SP 19 Białystok 131 (26,2)


5 ALL-STARS


Kamil Kisiel SPK Białystok 100 (20)
Michał Kolendo SP19 Białystok 63 (12,6)
Wojciech Milewski TSK Roś Pisz 65 (13,0)
Sebastian Lisiewicz UKS NENUFAR 5 EŁK 38 (7,6)
Dawid Jakubiec AK „MŁODE ŻUBRY” Białystok 35 (7,0)

ZAWODNIK DRUŻYNY


Hubert Trojan - AK „MŁODE ŻUBRY” Białystok
Szymon Roszkowski - SP 19 Białystok
Ernest Winnicki - SPK Białystok
Jakub Wółczyński - TSK Roś Pisz
Michał Dyro - UKS NENUFAR 5 Ełk
Kacper Pietraszkiewicz - MKS BATORY Białystok


NAJLEPSZY STRZELEC: Kamil Monach SP 19 Białystok 98 (19,6)
NAJLEPSZY OBROŃCA - Kamil Monach SP19 Białystok 33zb20p2b11f Ł (ZB w ob + przechwyty + bloki – faule)
NAJLEPIEJ RZUCAJĄCY ZA 3 PKT : Wiktor Wiśniewski TSK ROŚ PISZ 5/10 (50%)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY: Dawid Płoński SP 19 BIAŁYSTOK 20 (4)
SKILLS CHALLENGE AKMZ  - Szymon Skłodowski (AK "MŁODE ŻUBRY" Białystok
Konkurs rzutów za 3 pkt SPK  Kacper Szuszkiewicz (SPK Białystok)

WYNIKI


SP 19 vs PISZ 49 : 22
AKMŻ vs BATORY  52 : 26
EŁK vs SP 19  42 : 56
PISZ vs SPK  33 : 69
AKMŻ vs SP 19  26 : 73
BATORY vs SPK  5 : 85
EŁK vs PISZ  31 ; 25
AKMŻ vs SPK  25 : 57
BATORY vs EŁK  23 : 53
AKMŻ vs PISZ  44 : 53
SPK vs EŁK  68 : 29
SP 19 vs BATORY  88 : 20
PISZ vs BATORY  58 : 22
SPK vs SP 19  57 : 27
AKMŻ vs EŁK  28 : 32

KLASYFIKACJA KOŃCOWA - U12 rocznik 2008:


1. MKS Pruszków (trener Tomasz Kwasiborski)
2. Nika Kowno (trener Šarūnas Stanionis)
3. Piotrówka Radom (trener Paweł Kutkiewicz)
4. AK Młode Żubry Białystok (trener Mariusz Bartoszewicz)
5. Nenufar 5 Ełk (trener Artur Borzeński)
6. UKS 47 Basket Białystok (trener Mirosław Wierzbicki)
7. Jagiellonka Warszawa (trener Maciej Ciesielski)
8. Batory Białystok (trener Zbigniew Zajko)

MVP: Dynek Oskar MKS Pruszków 69


5 ALL-STARS
Jankowski Igor MKS Pruszków 62
Pocevicus Titas NKA Kaunas 49
Korczyński Jakub MKS Piotrówka Radom 53
Jakubiec Marcel AK Młode Żubry Białystok 49
Cituk Franciszek UKS Nenufar 5 Ełk/UKS 47


ZAWODNIK DRUŻYNY
Wyrzykowski Franciszek MKS Pruszków
Vaicys Matas NKA Kaunas
Porochnenko Wiktor MKS Piotrówka Radom
Wójcik Filip AK "Młode Żubry" Białystok
Cituk Jan UKS NENUFAR 5 Ełk
Kotyński Dawid UKS 47 Białystok
Kanp Igor UKS Jagiellonka Warszawa
Stańczuk Wiktor MKS Batory 18


NAJLEPSZY STRZELEC: Pocevicius Titas NKA Kaunas
NAJLEPSZY OBROŃCA - Jakubowski Aleksander AK "Młode Żubry" Białystok (ZB w ob + przechwyty + bloki – faule)
NAJLEPIEJ RZUCAJĄCY ZA 3 PKT - Igor Jankowski MKS Pruszków 8/22 (36%)
NAJMŁODSZY ZAWODNIK: Fabiszewski Piotr MKS Piotrówka Radom
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY: Nikodem Grek UKS Nenufar 5 Ełk 20 (5,0)


SKILLS CHALLENGE - Pocevicius Titas NKA Kaunas
Konkurs rzutów za 3 pkt - Gytis Kalasnikovas NKA Kaunas

GROUP „A”

AKMŻ vs BATORY  66 : 14
BATORY  vs JAGIELLONKA  18 : 36
PIOTRÓWKA vs JAGIELLONKA  66 : 23
AKMŻ vs PIOTRÓWKA  38 : 42
PIOTRÓWKA vs BATORY  55 : 32
JAGIELLONKA vs AKMŻ  22 : 60

1 PIOTRÓWKA Radom  6 pkt.
2 AK MŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK  5 pkt.
3 UKS JAGIELLONKA Warszawa  4 pkt.
4 MKS BATORY 18 Białystok  3 pkt.

GROUP „B”

SP 47 vs PRUSZKÓW  19 : 70
NKA KOWNO  vs NENUFAR  46 : 37
PRUSZKÓW vs NENUFAR  79 : 35
SP 47 vs NKA  36 : 76
NKA vs PRUSZKÓW  48 : 67
NENUFAR vs SP 47  73 : 10

1 MKS PRUSZKÓW  6 pkt.
2 NIKA KOWNO 5 pkt.
3 NENUFAR 5 EŁK  4 pkt.
4 SP 47 Białystok  3 pkt.

PÓŁFINAŁ: MKS PIOTRÓWKA RADOM – NKA KAUNAS    40 – 51
PÓŁFINAŁ:AK MŁODE ŻUBRY BIAŁYSTOK _- MKS PRUSZKÓW  33 – 67
V-VIII: UKS JAGIELLONKA WARSZAWA   _ UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK  32 – 34
V-VIII: MKS BATORY 18 –  UKS NENUFAR 5 EŁK   9 – 72

Mecz o VII miejsce: UKS atory 18 Białystok – Jagiellonka Warszawa  30 : 37
Mecz o V miejsce: UKS 47 Basket Białystok – Nenufar 5 Ełk  16 : 79
Mecz o III miejsce: Piotrówka Radom - AK "Młode Żubry" Białystok  49 : 48

FINAŁ: MKS Pruszków – NKA Kowno 72 : 45