GRUPY SZKOLENIOWE

GRUPA "0" - rocznik 2011, 2012, 2013

Trener prowadzący: MARIUSZ BARTOSZEWICZ
Treningi odbywają się w III Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Pałacowej 2/1


wtorek 17:30 - 18:30
czwartek 17:30 - 18:30


GRUPA "1" - rocznik 2009-2010
Trener prowadzący: WOJCIECH ANTCZAK
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym, ul. Warszawskiej 8.


poniedziałek 17:30 - 19:00
środa 17:00 - 18:30


GRUPA "2" - rocznik 2006 i 2007
Trener prowadzący: RADOSŁAW PIKTEL (w zeszłym roku PIOTR BOROWIK)
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta, na ul. Warszawskiej 8.


poniedziałek 19:00 - 20:30
środa 18:30 - 20:00


GRUPA "3" - rocznik 2008/2009
Trener prowadzący: MARIUSZ BARTOSZEWICZ
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta, na ul. Warszawskiej 8.


poniedziałek 19:00 - 20:30
środa 18:30 - 20:00


GRUPA "4" - rocznik 2006/2007
Trener prowadzący: JAKUB JAKUBIEC
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta, na ul. Warszawskiej 8 oraz w SP 33, na ul. Piastowska 3


poniedziałek 17:30 - 19:00 (VI LO)
środa 18:00 - 19:30 (SP 33)
piątek 18:30 - 20:00 (SP 33)
sobota 11:30 - 13:00 (VI LO)


GRUPA "5" - rocznik 2004-2006
Trener prowadzący: RADOSŁAW PIKTEL (w zeszłym roku MARCIN MONACH)
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta, na ul. Warszawskiej 8.


poniedziałek 19:00 - 20:30
środa 18:30 - 20:00


GRUPA "6" - rocznik 2006/2007
Trener prowadzący: RADOSŁAW PIKTEL
Treningi odbywają się w Zespole Szkół Mechanicznych, na ul. Broniewskiego 14


wtorek 17:30 - 19:00
czwartek 17:30 - 19:00

 

GRUPA "7" - rocznik 2009-2010
Trener prowadzący: WOJCIECH ANTCZAK
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym, ul. Warszawskiej 8.


poniedziałek 19:00 - 20:30
środa 18:30 - 20:00


GRUPA "D1" - dziewczynki
Trener prowadzący: MARIUSZ BARTOSZEWICZ
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta, na ul. Warszawskiej 8.


poniedziałek 17:30 - 19:00
środa 17:00 - 18:30

 

SMOK PZKosz AKMŻ - rocznik 2006

Trener prowadzący: JAKUB JAKUBIEC
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej 33 przy ul. Piastowskiej 3D
Terminy treningów wkrótce

 

SMOK PZKosz AKMŻ - rocznik 2007

Trener prowadzący: KRZYSZTOF ZADYKOWICZ
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej 33 przy ul. Piastowskiej 3D
Terminy treningów wkrótce

 

SMOK PZKosz AKMŻ - rocznik 2008

Trener prowadzący: MARIUSZ BARTOSZEWICZ
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej 33 przy ul. Piastowskiej 3D
Terminy treningów wkrótce

 

GRUPA AKMŻ WASILKÓW - rocznik 2008-2010

Trener prowadzący: DAWID MALINOWSKI
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta, przy ul. Polnej 1/4


wtorek 16:30 - 18:00
piątek 16:30 - 18:00