GRUPY SZKOLENIOWE

GRUPY CHŁOPCÓW

 

MINI ŻUBRY 1 - rocznik 2017/2018

Trener prowadzący: PIOTR BOROWIK i KATARZYNA SZORC
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Legionowej 7

poniedziałek 17:00 - 17:45
środa 17:00 - 17:45

MINI ŻUBRY 2  - rocznik 2015/2016

Trener prowadzący: PIOTR BOROWIK
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Legionowej 7

poniedziałek 17:45 - 18:30
środa 17:45 - 18:30

 

MŁODE ŻUBRY SP 9 Grupa 1 - rocznik 2013/2012/2011

Trener prowadzący: JAKUB JAKUBIEC
Treningi odbywają się w SP 9 przy ul. Legionowej 7

poniedziałek 16:00 - 17:00 (W TRAKCIE USTALANIA TERMINU)
środa 16:00 - 17:00 (W TRAKCIE USTALANIA TERMINU)

MŁODE ŻUBRY SP 9 Grupa 2 - rocznik 2013/2014

Trener prowadzący: ADRIAN SIEMIONKOWICZ
Treningi odbywają się w SP 9 przy ul. Legionowej 7

wtorek 17:00 - 18:30
czwartek 17:00 - 18:30

 

MŁODE ŻUBRY - rocznik 2012/2013

Trener prowadzący: MARCIN MONACH
Treningi odbywają się w SP 9 przy ul. Legionowej 7

środa 18:30 - 20:00
piątek 18:30 - 20:00

 

MŁODE ŻUBRY - rocznik 2009

Trener prowadzący: SŁAWOMIR STARZAK/MARIUSZ BARTOSZEWICZ
Treningi odbywają się w SP 9 przy ul. Legionowej 7

poniedziałek 16:30 - 18:00
piątek 16:30 - 18:00

 

MŁODE ŻUBRY - rocznik 2010/2011

Trener prowadzący: WOJCIECH ANTCZAK
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 26 przy ul. Radzymińskiej 11

poniedziałek 18:00 - 19:30
środa 18:00 - 19:30
piątek 18:00 - 19:30

 

MŁODE ŻUBRY SP 33 Grupa 1 - rocznik 2013/2014

Trener prowadzący: KRZYSZTOF ZADYKOWICZ
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 33 przy ul. Piastowskiej 3D

środa 17:00 - 18:30
piątek 17:00 - 18:30

MŁODE ŻUBRY SP 33 Grupa 2 - rocznik 2010/2011/2012

Trener prowadzący: KRZYSZTOF ZADYKOWICZ
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 33 przy ul. Piastowskiej 3D

środa 18:30 - 20:00
piątek 18:30 - 20:00

MŁODE ŻUBRY   - rocznik 2005/2006/2007

Trener prowadzący: MATEUSZ NIEWIŃSKI
Treningi odbywają się w: 

poniedziałek 18:30 - 20:00 (W TRAKCIE USTALANIA TERMINU)
środa 18:30 - 20:00 (W TRAKCIE USTALANIA TERMINU)
sobota 11:00 - 13:00 (co drugi tydzień w SP 19)

 

MŁODE ŻUBRY SP 19 - rocznik 2010/2011

Trener prowadzący: MICHAŁ FEDOROWICZ
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Mieszka I 18

wtorek 17:15 - 18:45
czwartek 17:15 - 18:45
sobota 11:00 - 13:00 (co drugi tydzień)

 

MŁODE ŻUBRY - rocznik 2008/2009

Trener prowadzący: MARIUSZ BARTOSZEWICZ
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta przy ul. Warszawskiej 8

poniedziałek 18:30 - 20:00
środa 18:30 - 20:00
piątek 20:00 - 21:30
sobota 13:00-14:30

MŁODE ŻUBRY - rocznik 2006/2007

Trener prowadzący: JAKUB JAKUBIEC
Treningi odbywają się w SP 9 przy ul. Legionowej 7 oraz w Zespole Szkół Mechanicznych przy ul. Broniewskiego 14

poniedziałek 18:30 - 20:00 (SP 9)
środa 18:30 - 20:00 (ZSM)
piątek 18:30 - 20:00 (ZSM)

 

GRUPA "MŁODE ŻUBRY WASILKÓW 1"- rocznik 2013 - klasa II

Trener prowadzący: ADRIAN SIEMIONKOWICZ
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta przy ul. Polnej 1/4

poniedziałek 16:15 - 17:15

 

GRUPA "MŁODE ŻUBRY WASILKÓW 2"- rocznik 2012/2011 - klasa III i IV

Trener prowadzący: ADRIAN SIEMIONKOWICZ
Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta przy ul. Polnej 1/4

środa 16:15 - 17:15

 

GRUPY DZIEWCZĄT

 

MŁODE ŻUBRY D1 - rocznik 2008/2009


Trener prowadzący: MARIUSZ BARTOSZEWICZ
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta, na ul. Warszawskiej 8.

poniedziałek 17:00 - 18:30
środa 17:00 - 18:30

 

MŁODE ŻUBRY D2 - rocznik 2008/2009/2010


Trener prowadzący: KAROLINA WALDA
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta, na ul. Warszawskiej 8.

poniedziałek 17:00 - 18:30
środa 17:00 - 18:30

MŁODE ŻUBRY D3 - rocznik 2011/2012/2013


Trener prowadzący: KAROLINA WALDA
Treningi odbywają się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta, na ul. Warszawskiej 8.

poniedziałek 17:00 - 18:30
środa 17:00 - 18:30