ZIMOWE PGE NARODOBY - Białystok

Już 29 i 30 stycznia (sobota, niedziela) atmosfera z Narodowego przeniesie się na 1800m² Lodowiska Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku (ul. Włókiennicza 4). Przez dwa dni, wszystkim odwiedzającym lodowisko, Zimowy PGE Narodowy oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nasz Partner PGE Polska Grupa Energetyczna przygotował dla zawodników AKMŻ 30 BEZPŁATNYCH biletów jednodniowych do wykorzystania 30 stycznia 2022 roku. 

Wypożyczenie sprzętu sportowego leży po stronie uczestników.

START imprezy dla Młodych Żubrów w niedzielę, 30 stycznia o godzinie 9:45. Dzieci uczestniczę w atrakcjach pod opieką rodziców. Przekazanie biletów nastąpi przed imprezą na zbiórce.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

Baner formularz

CO CZEKA NA ODWIEDZAJĄCYCH?
Uczestnicy mogą liczyć na wyspecjalizowaną kadrę instruktorską w ramach trzech cykli tematycznych:
Poranki dla dzieci z PGE
 
10:15 – 11:00; 11:15 – 12:00
Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach. PGE jako sponsor Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego i Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego wie, że aktywność fizyczna wśród dzieci jest ważna nie tylko latem, lecz także zimą.
Dobra Drużyna PZU – trening łyżwiarski dla młodzieży
13:00 – 13:45
14:00 – 14:45
Aktywność w ramach programu promującego ruch – “Dobra drużyna PZU”. Warsztaty przeznaczone dla młodzieży, których zadaniem jest zachęcenie do wejścia w nową formę aktywności fizycznej.
Disko Lodowisko z 4FUN.TV
16:00 – 16:45
Popularna na Zimowym, lodowa dyskoteka w rytm największych, aktualnych hitów stacji 4FUN.TV.